IPCamera HD(WIFI,e levizshme - qasje pa ip-reale..

Shitet nga: Betimi 22 Mar 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shiten kamera te levizshme dhe te kontrollueshme nga Kompjuteri Laptopi Telefoni etj, me keto specifika:

Mund te kyqeni ne te pa IP REALE sepse eshte P2P dhe nuk ka nevoj per ip reale
HD Incizim me rezulucion 1280x720 me 30fps

Mikrofon dhe Autoparlant dmth mund te degjoni zerin nga vendi ku e keni instaluar kameren p.sh shtepia lokali etj ) ku vendoset kamera si dhe te flisni ne te permes kompjuterit telefonit tuaj etj dhe te tjeret ju degjojne atje ku e keni instaluar kameren,

Email Alarm, incizim ne Rrjetë NAS Storage dhe FTP si dhe Micro SD Card deri ne 32 GB ( shume e pershtatshme per inqizime ne sd kart qka shume kamera tjera nuk e kan dhe mund ti ktheni inqizimet e ti shikoni nga telefoni kompjuteri etj )

Pamje naten me Infra Red deri ne 15metra ( night vision )

Lidhje me UTP Kabëll dhe Wireless 802.11B/G/N
E levizshme horizontalisht dhe vertikalisht
Shume kualitative dhe ja vlen per cmimin qe ka.

Posedojm edhe micro sd karta per keto kamera.

Sasia e limituar, vetem per bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim