Ip Kamera NVR 4CH Fre IP .

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: World Computers 21 Maj 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

599 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
SET kamerave me ip ( digitale )

NVR 4ch me Kularite 720P deri 1080 P Dalje NVR HDMI VGA S-VIdeo
Kamera 4 Copa 1.3 mega Pixel Per dite dhe nate
Lan Kabel kat6 20m x 4 80 metra kabel e gatshme .
Furnizimi i rrymes i behet per mes NVR
PA montim dhe pa Haedisk qmimi eshte 450 euro
Me montim eshte 530.00 euro
Me HDD 1 TB per nje muaj Inqizim qmimi esht 599 .00

Garancion 12 muaj ne maisje .
ME posht jane Foto kualiteti edhe modeli i kamerave te cilat Furnizohen me rrym nga NVR .

Adresa: Bregu i Diellit TE banesat e Standardit Lok B1/1b
Numri kontaktus . 044 70 888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim