KAMERE VEZHGIMI

Shitet nga: Artoni 28 Krr 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
E PA PERDORUR, E ARDHUR NGA GJERMANIA
deri ne 100 metra e rrok 55euro

Kamera tjeter JVC Analog punon ne rregull. = Cmimi 40 euro

Kamera JVC Digital me defekt. 30 euro per pjese

e bardha 25 euro.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim