KAMERE-WI-FI-SUPER OFERTE--ME E LIRA NE VEND

Shitet nga: Arber 05 Gsh 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bleni nje kamere e cila lidhet dhe funksionon nepermjet rrjetit ose WIFI. Instalohet dhe konfigurohet shume lehte.

Nuk ka nevojë te paguhet ekstra per IP. Kamera posedon IP adrese unike (sistemi P2P) te veten te cilës mund ti qaseni nga IPHONE, IPAD, SAMSUNG, KOMPJUTER, LAP TOP, ETJ, nga KUDO NE BOTE, mjafton te keni qasje ne internet. Kamerën mund ta komandoni dhe ta lëvizni poshte/larte + majtas/djathtas.


Kameren mund ta instaloni ne banesen tuaj, shtepi, dyqan, garazhde, etj dhe te keni qasje dhe ta shikoni dhe inqizoni (ne kompjuterin tuaj ose telefon) 24 ore ne dite nga kudo ne bote.

P.s. Fajllat e inqizimit ruhet ne pajisjen ku eshte fillua rinqizimi (p.sh., nese ne telefon shtypet butoni 'record' atehere inqizimi ruhet ne telefon, nese ne kompjter ose lap top shtypet butoni 'record' atehere inqizimi ruhet ne kompjuter/laptop). Pra inqizimi nuk ruhet ne kamere, pasi qe kamera ne vetevete nuk posedon memorie interne.

Kosto e vetme eshte blerja e kësaj kamere. Nuk do te keni shpenzime tjera përcjellese per përdorim te saj. Kamera është n'PAKETE.


Karakteristikat e kameres:
1) Mund ti qaseni nga kudo ne bote.
2) Posedon nightvision (pra mund te shihni pamje edhe nese ne dhomen tuaj eshte terr deri ne 10 metra).
3) Mundeson pamje deri ne rezolucionin 640x480, dhe 30fps.
4) Mund te komunikohet dhe te ndegjohen zeri nepermjet saj.
5) Wifi 802.11 b/g/n.
6) LED light, night vision në distance deri në10 metra.
7) Levizje 270 shkalle (majtas/djathas), 90 shkallë (poshtë/larte).
8) Mund te inqizohet video + fotografohet (ruhen fotot).
9) Dhe shume funksione tjera.


Me një fjalë është një pajisje perfekte.


Çmimi është shumë i volitshëm.

Çmimi = 59.99 EURO/copa (cmimi final)

Pres vetëm bleres serioz.
Tel: 049373681 , +38649373681 (viber)
audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 tdi V IV VI VII JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp vw MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B17..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim