Kamerë CA-303 Face Recognize & Microphone

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Europrinty-Group 17 Pri 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Canavis Camera CA-303,1/3" SONY 700TVL (AVS03A+811); 24IRs,F5,10mil; 3.6mm board lens; White color,with Face Recognize & Microphone

Për më shumë informata rreth produkteve tona vizitoni ueb
www.europrinty.net


Çmimi:75.95 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim