Kamerë Canavis CA-646 Video Output

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Europrinty-Group 20 Pri 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Canavis Camera CA-646 Video Output,1/3" SONY 700TVL (4140+811); 36IRs,F5,10mil; 3.6mm board lens; Grey color

Për më shumë informata rreth produkteve tona vizitoni ueb
www.europrinty.net


Çmimi: 38.55 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim