Kamerë Canavis CA-TJ313 Face Recognize & Micro..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Europrinty-Group 21 Pri 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Canavis Camera CA-TJ313,1/3" SONY 700TVL (AVS03A+811); 36IRs,F5,10mil; 2.8~12mm; Grey color,with
Face Recognize & Microphone

Për më shumë informata rreth produkteve tona vizitoni ueb
www.europrinty.net

Çmimi: 90.15 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim