Kamer e fshehur

Shitet nga: sali 22 Shk 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
kamer e fshehur ne dikitron kualiteti HD me inqizim me audio (zanin) shum e mir mund te perdoret edhe si usb kur te ja vendosesht SD kartet apo memorien
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim