Kamera CCTV CA-520

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Europrinty-Group 15 Pri 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Canavis Camera CA-520 Video Output,1/3 - inch SONY 700TVL (4140+811); 24IRs,F5,10mil; 3.6mm board lens; White color with black front part


Për më shumë informata rreth produkteve tona vizitoni ueb
www.europrinty.net

Çmimi: 31.65 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim