Kamera Levizese Wireless pa kabell per dite dhe..

Shitet nga: P.H 23 Krr 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamera duhet te kete internet dhe mund ta shihni nga kompjuteri juaj, nga Iphone, nga Samsung etj.!
Nuk ka nevoje me pase IP reale, punon vetem me internet dhe mundeni me pa prej ku do qe te jeni!

Kjo kamere mundet me u levize anash-poshte -larte nga large, edhe prej Amerikes ose vendeve tjera!

Mundeni me ndegju zerin cka po ndodhe , dhe mundeni me fole.

Mundeni me Inqizu ne të deri ne 32 GB (ky inqizim ruhet ne kamere- SD Card)


Karakteristikat e kameres ne detaje:

1) Mund ti qaseni nga kudo ne bote.
2) Posedon nightvision (pra mund te shihni pamje edhe nese ne dhomen tuaj eshte terr deri ne 10 metra).
3) Mundeson pamje deri ne rezolucionin 640x480, dhe 30fps.
4) Mund te komunikohet dhe te ndegjohen zeri nepermjet saj.
5) Wifi 802.11 b/g/n.
6) LED light, night vision në distance deri në10 metra.
7) Levizje 270 shkalle (majtas/djathas), 90 shkallë (poshtë/larte).
8) Mund te inqizohet video + fotografohet (ruhen fotot).


Nese nuk e keni vendin e pershtatshem me lidhe me kabell ne rrjete e ka mundesine me wireless (pa tel)

Per informata shtese me kontaktoni.
viber: +37744115487


KUJDES: Ne treg keso kamera te ngjajshme edhe me lire por nuk punojne si duhet!!!
çmimi eshte pa montimOpel, Bmw Delfin ,Golf 1, Golf 2 , Golf 3, Golf 4 ,Golf 5 , Golf 5 Plus, Golf 6 , Golf 7 , Mercedes C 220 , Mercedes E 220 , Mercedes E 270, Mercedes E 280 , Mercedes E 320 , Mercedes ML ,ML , Nissan , Peugeot , Chevrolete, Citroe..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim