Kamera CA-322B Canavis Video Output

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Europrinty-Group 16 Pri 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Canavis Camera CA-322B Video Output,1/3" SONY 700TVL (4140+811); 22IRs,F5,10mil; 3.6mm board lens; White color;microphone

Për më shumë informata rreth produkteve tona vizitoni ueb
www.europrinty.net


Çmimi:36.40 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim