Kamera Levizese me Wireles pa kabell per dite/natë

Shitet nga: IP CAMERA 22 Mar 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamera duhet te kete lidhje ne paisjen tuaj te internetit dhe mund ta shihni nga kompjuteri juaj, nga Iphone, nga Samsung dhe cdo telefon tjeter i menqur !

Nuk ka nevoje me pas IP reale, punon vetem me internet dhe mundeni me pa prej ku do qe te jeni!

Kjo kamere mundet me u levize anash-poshte -larte nga telefoni juaj, nga te gjitha vendet e botes !

Mundeni me ndegju zerin cka po ndodhe , dhe mundeni me fole.

Mundeni me Inqizu ne të deri ne 32 GB (ky inqizim ruhet ne kamere - SD Card)


Karakteristikat e kameres ne detaje jane keto:

- Mund ti qaseni nga kudo ne bote.
- Posedon nightvision (pra mund te shihni pamje edhe nese ne dhomen tuaj eshte terr deri ne 10 metra).
- Mundeson pamje deri ne rezolucionin 640x480, dhe 30fps.
- Mund te komunikohet dhe te ndegjohen zeri nepermjet saj.
- Wifi 802.11 b/g/n.
- LED light, night vision në distance deri në10 metra.
- Levizje 270 shkalle (majtas/djathas), 90 shkallë (poshtë/larte).
- Mund te inqizohet video + fotografohet (ruhen fotot).


Nese nuk e keni vendin e pershtatshem me lidhe me kabell ne rrjete e ka mundesine me wireless (pa kabell)...

Eshte e pershtatshme per qdo hapsire te biznesit apo shtepise qe ju deshironi te vezhgoni !

Per informata shtese mund te kontaktoni ne keta numra:

Tel: 044/ 921-461
049/ 10 82 83

viber: +37744921461
+38649108283


tags:
hostel llaptop kompjuter loptop telefon telefon mobil hotel motel bujtin bujtinë appartament apartament banesa banesë shtepi shtëpi hostel pristina prishtinë kosovë kosovo audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim