Kamera Për Automjete DVR-FHD660G - Genius

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Europrinty-Group 06 Pri 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

122 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
GPS vehicle recorder
DVR-FHD660G
• WDR (Wide Dynamic Range) technology produces brilliant and clear video clips under high contrast, and bright reflective light.
• Use the car software in the CD disk for playback and the GPS tracking video, Full HD, 2.4

Për më shumë informata rreth produkteve tona vizitoni ueb
www.europrinty.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim