Kamera Sigurie 16 copa me 5 dhe 2 terabajt

Shitet nga: agron 26 Jan 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm

Kamerat jane te ardhura nga USA,jane dy ngjyrshe te bardha dhe te zeza,te zezat kane memorjen 2 terabajt,ndersa te bardhat 5 terabajt .Kamerat te gjitha jane te reja pa perdorur , me kablla komplet.Te pershtashme per montim si brenda ashtu edhe jashe objekteve.Qmimi i diskutushem,mund te shkruani dhe thirrni ne Viber me numer te USA,viber +19177050458
gjithesej jane 16 kamera

kamerat me 5 terabajt 1400€,
kamerar me 2 terabajt 1250€
Nuk jam i interesuar per ndrrim dhe nuk boj ndrrim.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim