Kamera Sigurie dhe Alarma

Shitet nga: Select 04 Nën 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Sisteme te sigurise
Kamera vezhguese dhe alarme
Kamera Analoge
DVR
IP Kamera
Furnizues
Alarm profesional nga prodhuesi
www.secolink.eu

Shitje me shumice dhe pakice


Adresa: Dardania SU1/2 Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim