Kamera Vezhguse 4ch( 4 Kamera )dhe 8ch (8 Kamer..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: World Computers 12 Jan 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

129 EUR   210 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Te gjith keto SETA e KAMERAVE VEZHGUSE HDMI e kan IP REALE te integrume Fabrikisht edhe per ata arsyje nuk ka nevoj me as nje kompani me pagu ip reale apo ip publike me gjdo kompani esht e pershtatshme edhe kompatible . Per me hollsish jan ne foto te njejta modele dhe specifikat me posht .

4 kamera komplet , 8 Kamera komplet dhe 16 Kamera komplet


1 .Kamera Siguris : Set kamerave , 1 -Dvr 4CH- HDMI Dalje + ( 4-Kamera night vision 900 tvl ). Adapter , Kabell 80 metra te kamerav Vetem per 129 .00Euro.Me montim esht 189.00 Euro .me hdd 500 GB 234.00euro komplet. Kablla ekstra per meter esht 0.45 cent .

Komplet sistemi i 4 Kamerave me montim 234.00 Euro

2. Kamera Siguris : Set kamerave , 1 -Dvr 8CH HDMI Dalje , ( 8-Kamera night vision 900 tvl ). Adapter , Kabell 160 metra te kamerav .Vetem 179.00Euro , me montim esht 279 euro plus Hardisku 500GB 324 00 Euro

Komplet sistemi i 8 Kamerave me montim 324.00 Euro

Po ashtu kemi kamera Analoge prej 19.00 euro
Po ashtu edhe HDCVI IP DHe Analoge te Brendit DAHUA


Te gjitha keto modele mund ti shikoni edhe jasht objektit me ip-reale mes internetit nga largesia live me PC e Tel , softwer , android ,Mac , windows etje,


Garancion 12 Muaj perveq demtimeve fizike dhe nga rryma nuk garantojm .


Adresa : Prishtine ,Bregu i diellit te tregu
Rruga Gazmend Zajmi, Ndertesat Standard .
Tel: 044 700 888
Facebook world Computers
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim