Kamera dhe Alarma Sigurie

Shitet nga: Yllitech 03 Dhj 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Instalojm Zerim, Kamera, Alarma per sigurin tuaj.
Ne shtepi,
Biznise,
Dyqane,
Lokale,
Kudo qe ju deshironi.
Produktet i japim me garancion.
Qmimi eshte i volitshem montimi behet ne menyre profesionale per me shume na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim