Kamera dhe sisteme CCTV me kualitet dhe brand

Shitet nga: SECAM 30 Krr 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Bejme montimin, konfigurimin dhe mirembajtje te sistemit te sigurise se vezhgimit CCTV (Kamera dhe monitorim te centralizuar me mundesi te qasjes nga jasht dhe me sistem VPN ) sipas standardeve ISO 9001.

Ofrojme konsultime paraprake per menyren e vendosjes se paisjeve CCTV sipas standardeve te sigurise , nga personel i certifikuar per siguri : ( sherbimet konsulente ne vendin e ngjarjes vlejne vetem per teritorin e Prishtines).

Shenim:
Nuk montojme e as servisojme paisje kineze te cilesis se dobet te cilat ofrohen me qmime te lira ne treg nga shume "Firma" te cilet me pas nuk marin pergjegjsin per punen e tyre.

- Produktet tona qe ofrojme jane te njohura dhe certifikuara si brand i njohur boteror, dhe kane garancion 1 vjeqar .

Tel : 044/ 921- 461 & Viber +37744921461
email: secamsystem@gmail.com


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim