Kamera sigurie alarm kunder vjedhjes

Shitet nga: ilir 08 Dhj 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa nga punet tona ne Facebook ilir Regja
Servisim brenda 24 orve
Posedojm KAMERA VEZHGUSE _ IP dhe Analog per fabrika dyqane shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofoni

INVERTOR per kamera etj

Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te objektit

viber +377 44-476-104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim