Kamera vezhguse

Shitet nga: ilir 19 Maj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa foto nga punet tona ne Facebook : ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm

Kamera vezhgimi IP Digital full HD me shumic dhe pakic per fabrika dyqane shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofoni

INVERTOR per kamera
Bejm montimin kudo ne KOSOVË si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te objektit

Viber + 377 - 44 - 476 - 104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim