Kamera

Shitet nga: Besian 10 Mar 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shitet kamera e paraqitur ne foto, eshte e re, e pa perdorur. E perdoreshme per sigurim te objekteve. Eshte blere me cmim te shumcies 33.43 Euro.

Shume kualitative. Cmimi eshte fiks (30Euro), i pa diskutuar.

Mund te kontaktoni ne:
Vala 044 490 971
Ipko 049 523 777

Apo mund te shkruani ne :

Viber apo whatsapp: +38649523777
keyword:
camera
camer
Kamere
Kamera
siguri
senzor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim