Kamere SPY e vogel / Mikro

Shitet nga: Arber 13 Mar 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
PER ME SHUME DETAJE DHE PRODUKTE TJERA: www.porosite.tk

Kamere e fshehte ne qelës dore (MIKRO SPY KAMERE).

Karakteristikat e kamerës:
1) Memoria e jashtme: mbështete TF/Mikro SD karte deri ne 8 GIGA BAJT (SD card-i nuk përfshihet ne kete produkt, duhet te blihet ndarazi).
2) Incizime te kualitetit te larte se bashku me audio.
3) Color Video and Audio Recording
4) Formati per video: AVI 720 x 480 High Resolution (30fps)
5) Formati per fotografi: JPEG Format 1280 x 1024 pixels
6) Playback video on your PC
7) Easy connection with PC/Laptops, no driver needed
8) Easy to use "One Touch" record button
9) Bateri te brendshme e cila rimbushet me USB (LI-ION).
10) Kapaciteti i baterise 60-90 minuta panderprere inqizim.
11) Real time record any video and audio evidence instantaneously
12) Sistemet te cilat i perkrahe: Windows98SE/ME/2000XP/Vista/LINUX2.4.
13) Dimenzionet: 5.0 x 3.2 x 1.3cm

CMIMI 19 EURO (ÇMIMI FUNDIT)

Me nje fjale eshte nje pajisje perfekte.


Pres vetëm blerës serioz.

Informatat mund ti merrni vetëm duke kontaktuar ne: 049373681, +38649373681 (viber)

Shitjet ne Prishtine ose Prizren.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim