Kamere TROPHY HD me Infra-Red - 5MP

Shitet nga: www.blej24.com 06 Krr 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

278 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamere TROPHY HD me Infra-Red - 5MP

Kete artikull mund ta keni vetem me porosi!

Kamere vezhguese me rezulucion HD, kompakt, robust dhe e shpejte.
Zgjedhni ne mes te 1 - 3 fotografiave gjate aktivizimit ose inqizimit deri ne 60 sekonda, respektivisht te dyjat.
Me lithium bateri sipas prodhuesit mund te jete ne perdorim deri ne 9 muaj.
Per vezhgimin gjat nates eshte i paisur me LED Infrakuqe deri ne 15 metra largesi.
I integrum senzori i levizjes, shume i shpejt gjate aktivizimit, 5MP te vertet.
Ne paketim jane :
Kamera,
Rrypi
USB ,TV Kablla si dhe
Manuali

Kodi i produktit: F135168

Image Sensor 5 Megapixel Color CMOS
Maximum Pixel Size 3264x2448 (8MP)
Lens F = 3.1; FOV=50°; Auto IR-Cut-Remove (at night)
IR-Flash Range Selectable (Low/Med/High), up to 60’(19m) on High
Display Screen Std B&W Display: 24x32mm(1.5”) ; Color Display
(Model 119577 only): 32x42mm (2.4”)
Memory Card SD or SDHC Card, Maximum capacity 32GB
Internal RAM 32MB
Picture Size 8MP = 3264x2448; 5MP = 2560x1920;
3MP = 2048x1536
Video Size
1280x720 (widescreen), 640x480 (fullscreen), or
320x240 (fullscreen) pixels per frame at 20-30 fps
(Day) / 15-20 fps (Night)
PIR sensitivity Hyper PIR with 4 sensitivity settings: Low/Normal/
High/Auto
Operation User selectable: 24 Hour, Day only, or Night only
(based on ambient light level)
Response Time 0.6 second
Triggering Interval 1 sec. - 60 min. programmable
Shooting Numbers 1— 3 programmable
Video Length 5-60sec. programmable
Power Supply 8x (119537/119547) or 12x (119576/119577) AA
batteries recommended, 4xAA as emergency power
Stand-by Current < 0.2mA (<7mAh/day)
Power Consumption 250mA (+1300mA when all LEDs fire)
Night Vision Shutter
Speed
User selectable (High/Med/Low)-affects night (NV)
photos/videos only
Interface A/V out (NTSC/PAL); USB; SD card holder; 6V DC
external
Security Strap; ¼-20 attachment
Operating
Temperature -20 - 60°C (Storage temperature: -30 - 70°C)
Operating Humidity 5% - 90%

__________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.ble..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim