Kamere e fshehte ne forme te varses se teshave,

Shitet nga: www.blej24.com 09 Shk 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

64 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Kamere e fshehte ne forme te varses se teshave,

Kodi i produktit: SPYCAM04

Sipas deshires dhe nevojes, ju mund te beni nje termin tek ne dhe ne nje hapsire te posaqme te ua prezantojme ato.

- HD Kamere e fshehte ne forme te varsese se teshave,
- Inqizon zerin & video,
- Kjo kamere eshte poashtu e paisur me funksionin qe te beje inqizim kur ka vetem levizje,
- Lensi i pa dukshem,
- Inqizon me rezulucion 720 x 480 30FPS ne video kartel,
- Ne kamere mund te vendoset mini sd kartela deri ne 16GB e cila blehet ekstra ( kemi ne stok )
- Kamera mund te inqizoj video ne zgjatje kohore 2 ore nese bateria eshte plotesisht e mbushur,

Kamera ka bateriat rimbushse qe mund te perdoren prap duke i rimbush ato me USB.
Askush nuk mund ta realizoj qe eshte duke u vezhgu ne menyre sekrete

per me shume lexoni me poshte ne gjuhe angleze.
This wall mountable clothes hanger looks and works just like an ordinary clothes hanger, but hidden within is a high resolution pinhole video camera. This allows you to confidently capture hidden video without worrying that anyone will ever know.
Capture Every Movement
The Spy camera comes with motion-detection activated recording. Just leave the device ON and the clothes hanger will automatically record only when movement is detected. This is the best way to catch people snooping around your office, a burglar in the act or maybe (but hopefully not) your partner cheating on you.
High Definition Video Record high definition .AVI video files directly to a micro SD card at 720×480 resolution 30FPS. Put simply, the Clothes Hanger is capable of capturing the fine details such as skin tone, eye color and facial features with the clarity you’d expect from a full-size surveillance camera.
Place this spy hook in your bedroom, living room or office then review the captured video at the end of the day.

OS Supported: Windows 98SE/ME/2000/XP/Vista (32 bit version only) /Windows7
Recommended weight of clothes hanging on the hook should not exceed 4KG
Continuous Recording Time: About 2 hours on full charge
File Size: 1 hour of audio/video will use about 2.5GB memory
Dimensions – Base (mm): 120 (L) x 36 (W) x 14 (D)
Dimensions – Hooks (mm): 45 and 30 (D)

Poashtu kemi kamera te fshehura ne forma tjera si :

- Ne forme ore tavoline
- Ne forme kimiku
- Ne forme ore moderne
- Ne forme qelsi
__________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim