Kamere pa tel wireless e bardhe (e fundit)

Shitet nga: P.H 14 Sht 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shitet kamera Levizese e bardhe.

Mund ta shikoni nga telefonat nga kompjuteret, nuk ka nevoje per IP reale!

E mire per dyqane si: barnatore, markete, restorane, etj
Cmimi eshte pa montim!.
Kontaktoni ne viber:
+37744115487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim