Oferte 4Kamera + DVR + 80M Kabell + Aksesore

Shitet nga: viewplus 14 Shk 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   160 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Oferte !

Shiten Sete Kamerash Sigurie. Cmimi duke filluar nga 160Euro/Seti

Ne set jan te perfshira :

4Kamera te jashtme ose te brendshme (420TVL dhe 700TVL sipas kerkeses) Me infra dhe per naten. Rezistente ndaj Ujit.Kontroll nga telefoni PA PERDORUR IP STATIKE.

1DVR 4Kanaleshe me dalje VGA dhe HDMI (High Definition)

4Cope nga 20Metra Kabell per kamerat

1Ushyes DVR + 1 Ushqyes per Kamerat

1Mouse + Telekomanda e DVR

1DVR Extention Cable me 1 hyrje dhe 5 dalje per ushqyesin e kamerave

NE CMIM NUK PERFSHIHET HDDGjithashtu shesim kamera teke :
Duke filluar nga 25Euro/Copa
700TVL , 800TVL , HD , FULL HD.IP Kamera. DVR NVR Sisteme Alarmi e shume sisteme te tjera.

Kamerat jan prodhuar per tregun Anglez. Per me shume info vizitoni www.viewplus.co.uk Nxitoni te perfitoni sasi e limituar.
Kerkojme DISTRIBUTORE per Kosoven. Te interesuarit te kontaktojne ne adresen e meposhtme.


Website: Www.viewplus.co.uk
E-mail: viewplusal@gmail.com
Tel: +355 69 9729927 WHATSAPP VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim