Paisja pergjuese

Shitet nga: Ismet 13 Dhj 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

84 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Doni te dini te verteten cfar thuhet pas jush e mbrapa kraheve tuaj…??
Tani eshte e mundur dhe ne distance te larget, kjo paisje ka dy menyra aktivizimi, auto thirje ne numrin tuaj (kur zbulon qe ka biseda e tinguj per rreth) dhe kur doni ju te pergjoni rreth e perqark vendit ku vendoset paisja.
Mjafton te vendosni nje skede sim brenda paisjes (amc-vod-plus-eagle), e ta programoni me numrin tuaj, dhe eshte gati per pergjim sa here te doni ju.
Mund ta fshihni-vendosni ku do, ne dhome gjumi, ne guzhine, salle konferencash, ne makine, ne zyre, e kudo tjeter, vetem sigurohuni që të vendosni atë në mjedis me sinjal GSM (GSM jane te njejtat vale qe do dhe telefoni celular)

Aktivizohet ne 2 menyra-funksione:

1- bejini thirrje paisjes ju, ne cdo moment qe deshironi, dhe menjëherë mund të dëgjoni bisedat rreth 5-7 metra rreth e perqark paisjes.

2- paisja ju ben tel automatikisht ne murin tuaj, kur degjon biseda rreth e per qark saj.

-dimensionet 4.3cm – 3.1cm – 1,4 centimetra
-funksionet thirrje – dhe autothirje
-e vogel dhe e thjesht per tu fshehur
-opsion auto telefonues
-material plastik
-ngjyra e zeze
-frekuenca GSM (900MHz, 1800MHz, 1900MHz)
-rezja e mikrofonit 5-7 metra
-bateria e rikarikueshmel 200 mAh Li-ion
-ore pune me nje karikim – 5 ore
-koha standby: kontrolli zerit 2-5 dite- zeri mbyllur 8-12 dite

Kutia permban:

1 x paisja spiune
1x USB kabulli karikimit
1x manuali perdorimit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim