Radio Lidhje

Shitet nga: ...... 20 Jan 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
SHES KATER RADIO LIDHJE TE PERDORURA, MARKES MOTOROLLA ORIGJINAL, NUK KAN MBUSHJE OSE ADAPTER, JANE NE GJENDJE SHUME TE MIRE, TE PERSHTATSHME PER QFARDO LLOJ KOMUNIKIMI, ZYRE, NDERTESA, GJYETI, KLUBE TE NATES, SIGURIM,TRUP ROJE ETJ
MUND TE DERGONI SMS OSE THIRNI NE TEL Qmimi 270 euro te te katertat bashk
045595232
FLM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim