SISTEM PER SIGURI ( ALARM )

Shitet nga: arben 07 Mar 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
shitet sistemi per siguri alarm paisje e vogel e cila vendoset ne dritare ose dyer ne momentin e hapjes ben alarmi
e lehte per mottim e vogel per momtim me senzore
Çmimi 15 euro
info viber + 377 44 760 094
ky ne foto asht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim