Set kamerave 4ch 420 tvl Day & Night

Shitet nga: World Computers 11 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Set Kamera


1 .Kamera Siguris : Set kamerave , 1 -Dvr + ( 4-Kamera night vision 420 tvl ). Adapter , Kabell 80 metra te kamerav Vetem per 155.00Euro.Me montim esht 210.00 Euro .me hdd 500GB 259.00 euro komplet.


Adresa : Prishtine ,Bregu i diellit te tregu
Rruga Gazmend Zajmi, Ndertesat Standard .
Tel: 044 700 888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim