Set kamerave 4ch dhe 8ch-Fre IP, 900Tvl

Shitet nga: World Computers 12 Jan 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   210 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Te gjith keto SETA e KAMERAVE VEZHGUSE HDMI e kan IP REALE te integrume Fabrikisht edhe per ata arsyje nuk ka nevoj me as nje kompani me pagu ip reale apo ip publike me gjdo kompani esht e pershtatshme edhe kompatible . Per me hollsish jan ne foto te njejta modele dhe specifikat me posht .

4 kamera komplet , 8 Kamera komplet dhe 16 Kamera komplet


1 .Kamera Siguris : Set kamerave , 1 -Dvr 4CH- HDMI Dalje + ( 4-Kamera night vision 900 tvl ). Adapter , Kabell 80 metra te kamerav Vetem per 155 .00Euro.Me montim esht 205.00 Euro .me hdd 500 GB 255.00euro komplet. Kablla ekstra per meter esht 0.45 cent .

Komplet sistemi i 4 Kamerave me montim 255.00 Euro

2. Kamera Siguris : Set kamerave , 1 -Dvr 8CH HDMI Dalje , ( 8-Kamera night vision 900 tvl ). Adapter , Kabell 160 metra te kamerav .Vetem 220.00Euro , me montim esht 320.00Euro plus Hardisku 500GB 370.00vetem

Komplet sistemi i 8 Kamerave me montim 370.00 Euro

Te gjitha keto modele mund ti shikoni edhe jasht objektit me ip-reale mes internetit nga largesia live me PC e Tel , softwer , android ,Mac , windows etje,


Garancion 12 Muaj perveq demtimeve fizike dhe nga rryma nuk garantojm .


Adresa : Prishtine ,Bregu i diellit te tregu
Rruga Gazmend Zajmi, Ndertesat Standard .
Tel: 044 700 888
Facebook world Computers
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim