Sistem alarmi PA KABLLA ME VALE ( Wi-Fi ) A po..

Shitet nga: World Computers 19 Nën 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Sistemi i Alarmit Wi-fi ( pa tela ) Foto e par edhe e dyt eshte e alarmit WI fi .

Centralla 1 cop Pa display ose me Displey
Sirena e Mbrenshme 1 cop
Sirena e Jashtme 1 cop
Sensor Wi-fi ( pa tela ) cop 1 musia ekstra me shtu .
Montim dhe konfigurim
Bateria 12v 7A
Telekomandus ( Digitrona ) 2 copa ( mundesia osht edhe ekstra me porosit )
GSM (+Sim Card Kart te telefonit mobil )
Sensora shtes qmimi per sensor wi-fi esht 19.00 Euro
Totali ... vetem per 219.00 Me montim dhe instalim . Jasht prishtine plus transporti Llogaritet .
garancion 12 muaj ne paisje per veq rrymes edhe demtimeve fizieke nuk garantojmSistem I Alarmit me kablla Shike .

Centralla 1 cop Me Display
Sirena e Mbrenshme 1 cop
Sirena e Jashtme 1 cop
Sensor me kabell cop 1 musia ekstra me shtu .
Montim dhe konfigurim
Thirrs telefonik per telefon Fiks . ( Ne ras aktivizimi te alarmit te lajmron ne telefon te dores )
Telekomandus ( digitrona ) 2 copa ( mundesia osht edhe ekstra me porosit )
Totali vetem per 199.00 euro me montim instalim kabllim. Jasht prishtines Plus transporti llogaritet .
garancion 12 muaj ne paisje per veq rrymes edhe demtimeve fizieke nuk garantojm

Adresa : Prishtine ,Bregu i diellit te tregu
Rruga Gazmend Zajmi, Ndertesat Standard .
Tel: 044 700 888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim