Sisteme alarmi kamera vezhgimi

Shitet nga: ilir 07 Krr 07:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
KAMERA vezhguse _IP dhe Analog per dyqane fabrika shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Invertor per kamera

Bejm montimin ne ter KOSOVEN si dhe shtrirjen e kabllove para perfundimit te objektit


Malishev Kosovë

viber + 377 44-476-104
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim