Vetem senzori i alarmit Olympia

Shitet nga: Alarm-senzor 04 Shk 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Shitet vetem senzori i alarmit Olympia, senzori eshte i pa perdorur, mund ti shihni detajet ne gjuhen angleze

Olympia Movement for Wireless Security System Protect 6030 6060 9030 9060 5080

Use: securing larger areas such as covered
Terraces, conservatories, staircases, basements,
Attics, etc.
Motion Detector (PIR sensor); PIR = Passive InfraRed
Pyroelectric Dual Sensor
Wall mounting
Detection range up to 8m, Horizontal 120º
Detection direction horizontally and vertically adjustable (64 °)
Battery operation
Battery life in standby mode up to 1 year
Warning for low battery
Splash-proof, temperature range -10 to 50 ° C
Application interiors and rain protected outdoor applications
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim