kamera vezhgimi alarm kunder vjedhjes

Shitet nga: ilir 09 Maj 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
kamera vezhguse per fabrika dyqane shtepi zyre etj
alarme kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim