3 Telefona fiks ajror

Shitet nga: Ilir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes 3 Telefona Fiks Ajror Panasonic.Me mudesi te lidhjes me 1 lidhje telefonike.Jane te pershtatshem per zyre dhe shtepi.Kur bisedon me njerin telefon, biseda nuk ndegjohet ne telefonat e tjere.Kur therret dikush zilja ben tek te 3 telefonat.Mund te komunikoni ne mes veti dxhe te bartet thirja prej njerit te tjetri si mini centrall..Telefonat jane pothuajse si te rinje siq shihen ne foto.Kontakto qdo dite 24 ore ne telefonat 044 986 626 & 049 420 149 dhe Viber +377 44 986 626.
Ju Mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim