Centrali Panaconic switchboard 824

Shitet nga: emri 31 Tet 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Centrallen Panasonic switchboard kx tem 824
eshte e re pa perdor ka 8 hyrje dhe 24 dalje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim