Cisco IP Phone 7940

Shitet nga: IP Phone 21 Nën 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes IP Phone Cisco 7940 dhe Cisco 7906

i pedorur ne gjendje te rregullt.

Per me shume info:

Tel: 044609144 (viber)
049609144
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim