IP Phone, Voip, Caĺl Center

Shitet nga: CallCenter System 03 Sht 05:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shiten pajisje sic vijon:

IP Phone Linksys, Cisco Phone 7941, 7962, Atcom, Grandstream GXP2000, Aastra 6755i, Etj.

Telefona Analog

Ata: PAP 2 NA ( 2 x FXS), SPA2102 (1 x FXS, 1 x FXO), ATA 8000 (8 x FXS module), ATA 8000 (8 x FXO module), Etj.


Ofrojm Implementimin dhe mirembajten per Call Center dhe sisteme te telefonis tjera.


Per me shume informata mundeni me kontaktu ne:

049609144(Viber)Tags:

SIP , Ipphone , thirrje thirr etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim