Telefoni Fiks dhe levizes

Shitet nga: Telefoni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin e markes Gjermane GIGASET SL 910
Telefoni eshte fiks, por mund te vendoset edhe ne kompjuter, si dhe munt ta regjistroj biseden apo porosin.Telefoni eshte i ri vetem i testuar. Ju mirepresim, pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim