ipone

Shitet nga: beshir mulaku 13 Shk 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
shes ipone 6 dhe 5 ipone 6 osht ne gjendje te rregullt i pinojn me viber facebook osh i dobait qmimi 110 euro
ipone 5 osht original vetom osht me kod qmimi 70
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim