Çaj i gjelbërt me xhenxhifil për hollim

Shitet nga: INFO MJEKSIA 28 Gsh 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Çaj i gjelbërt me xhenxhifil për hollim
========================
Jemi ne podujev vetem permes interneti punojm porosit tona mund te mirren edhe ne prishtine Ju mirepresim
==========================================
Porosit ne +386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404

Cmimi 10e

Dobit:
01.Kuron dhe shëron sëmundjet e Kancerit në vezore
02.Parandalon dhe kuron të gjitha sëmundjet e zorrës së trash, në vecanti kancerin në zorrën e trash.
03.Shërben si Ilac popullor dhe qetësus i rëndësishëm
04.Mund të përdoren si maskë për fytyrën
05. Redukton dhimbjet në tër organizmin
06. Redukton dhe parandalon-largon Grpin
07. Shëron të gjitha sëmundjet e Zemres
08. Parandalon sulmin ne zemer – Infraktin
09. Ndihmon dhe parandalon sëmundjen e Diabetit
10. Është shumë i dobishëm për Migrenen, qetson dhe kuron atë
11.Redukton, rregullon dhe qetson problemet me Mesntruacione
12. Shërues i dhembjeve dhe problemeve me Stomak
13. Forocon Sistemin imunitar
14. Hollon gjakun
15. Largon dhjamrat e tepërta dhe shkrin ato
16. Rrit potencen duke shtuar dëshiren për mardhënjet seksuale
17. Rrit spermatozoidet te të dy gjinit.


Shesim produkte 100% natyrale per semundje te ndryshme si

Prostat
Kanale urinare
Probleme me lukth
Mjalt per sterilitet
Krem kunder rrudhave
Krem kunder akneve
Shampo kunder renjes se flokve
Caj per dobsim
Per qrregullim e menstruacioneve
Per migren
Vaj i fares se zez 100% origjinal etjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Na vizitoni ne faqen ton ne facebook Reklamo Shit Blej ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim