EPIMEDIUM PERZIERJE ME MJALT PER SHTIMIN E QELI..

Shitet nga: INFO MJEKSIA 06 Krr 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
EPIMEDIUM PERZIERJE ME MJALT PER SHTIMIN E QELIZAVE
==========================================

Jemi ne podujev vetem permes interneti punojm porosit tona mund te mirren edhe ne prishtine
================================================
Porosit ne +386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404

Cmimi 50e

====================================

PERMBAJTJA
Mjalt dhe 5 lloje te bimve epimedium 20%, tribulus terestris
ginseng i kuq saw palmeto dhe ginkgo biloba

DOBIT

Perdoret per shtimin e qelizave seksuale mashkullore
shton potencen
jep energji dhe forcon


Shesim produkte 100% natyrale per semundje te ndryshme si

Prostat
Kanale urinare
Probleme me lukth
Mjalt per sterilitet
Krem kunder rrudhave
Krem kunder akneve
Shampo kunder renjes se flokve
Caj per dobsim
Per qrregullim e menstruacioneve
Per migren
Vaj i fares se zez 100% origjinal etjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Na vizitoni ne faqen ton
facebook Reklamo Shit Blej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim