KREM KUNDER PIKLAVE NE LEKUR

Shitet nga: INFO MJEKSIA 06 Krr 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
NEUTROGENA KREM KUNDER PIKLAVE NE LEKUR PIKA TE ZEZA DHE TE KAFTA
===============================================

Porosit ne +386 (0) 49-324-765 ose +377 (0) 45-536-404
==============================================
Jemi ne podujev vetem permes interneti punojm porosit tona mund te mirren edhe ne prishtine
Ju mirepresim
===============================================
Neutrogena ndihmon në eliminimin e pikave te zeza dhe te kafta
Pastron lëkurën dukshëm
.Kjo është provuar klinikisht për të ndihmuar dhe eliminuar pikat e zeza dhe te kafta ne vetëm 7 ditë. Përdorimi
Formula arrin thellë në poret tuaja , duke ndihmuar për të eliminuar dhe parandaluar pikat e zeza dhe te kafta e mëtejshme .

Perdorimi ne fytyre te lagur vendoset kremi NEUTROGENA lihet 4-5 minuta pastaj pastrohet fytyra dhe vendoset TONIKU

KUJDES syt nuk duhet te preken
Vetem per perdorim te jashtemShesim produkte 100% natyrale per semundje te ndryshme si

Prostat
Kanale urinare
Probleme me lukth
Mjalt per sterilitet
Krem kunder rrudhave
Krem kunder akneve
Shampo kunder renjes se flokve
Caj per dobsim
Per qrregullim e menstruacioneve
Per migren
Vaj i fares se zez 100% origjinal etjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Na vizitoni ne faqen ton ne facebook Reklamo Shit Blej ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim