Nokia asha302

Shitet nga: Jeton 26 Mar 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin Nokia asha302 original,
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth v2.1, A2DP, EDR
Radio Stereo FM radio with RDS
USB microUSB v2.0, USB Host
eshte 2G dhe 3G
1320 mAh bateri
Cameren e ka 3.2Mp
Viti i prodhimit 2012
te instalune e ka Whatsapp dhe Facebook
eshte ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim