Samsung dhe galaxy note 2

Shitet nga: dren 17 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

225 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin Galaxy note 2 4G shumpaki perdorun i ruajtur shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim