Samsung S5 Galaxy me ngjyre ari t'ri ne pakete!

Shitet nga: Mentor 16 Pri 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

375 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes telefonin Samsung S5 te ri ne pakete te sjelle pej Suedise, telefoni punon me gjith operatort dhe vjen me t gjitha pajisjet mrena! Ju jini i pari qi e qilni telefonin si me ble pej shitores jau kallxoj edhe letren origjinale pa problem dhe ju dha edhe garanci per ta.

Pres ofertat e juve:)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim