Tabletin Sony i perdorur por shum i ruajtur

Shitet nga: Sony 20 Pri 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Tabletin Sony i perdorur por shum i ruajtur dhe ne gjendje perfekte.
Tableti ka Fotrollen mbrojtese qe sherben edhe si mbajtese ne tavoline diq shifet edhe ne foto.
Tableti ka edhe Mbushesin origjinal .
Me gjersisht

DISPLAY
Type TFT capacitive touchscreen, 16M colors
Size 9.4 inches (~60.9% screen-to-body ratio)
Resolution 800 x 1280 pixels (~161 ppi pixel density)
Multitouch Yes
PLATFORM
OS Android OS, v3.1 (Honeycomb), upgradable to v4.0.3 (Ice Cream Sandwich)
Chipset Nvidia Tegra 2 T20
CPU Dual-core 1 GHz Cortex-A9
GPU ULP GeForce
MEMORY
Card slot SD, up to 32 GB
Internal 16/32 GB, 1 GB RAM
CAMERA
Primary 5 MP, 2560 x 1920 pixels, autofocus
Features Touch focus, geo-tagging, face/smile detection
Video 720p@30fps
Secondary VGA
SOUND
Alert types Vibration; MP3, WAV ringtones
Loudspeaker Yes, with stereo speakers
3.5mm jack Yes
COMMS
WLAN Wi-Fi 802.11 b/g/n, DLNA
Bluetooth v2.1, A2DP, EDR
GPS Yes
Infrared port Yes
Radio No
USB microUSB v2.0, USB Host
FEATURES
Sensors Accelerometer, gyro, compass
Messaging Email, Push Mail, IM
Browser HTML, Adobe Flash
Java Yes, via Java MIDP emulator
- MP4/H.264 player
- MP3/WAV/eAAC+/OGG player
- Organizer
- Voice memo
- Predictive text input
BATTERY
Non-removable Li-Ion battery
Szzzzz
tand-by Up to 430 h
Talk time Up to 7 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim