Urgjent Samsung Galaxy S4, GT9505, U SHITT

Shitet nga: Don 10 Shk 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes Samsung Galaxy S4 Origjinal ne gjendje te mir si dhe i rujtun,
Fotot jan origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim