urgjent.Iphone 4s 32 i bardh

Shitet nga: nebih 12 Maj 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes iphone 4s i bardh 32g shume i rujtun shiqo fotot teli mka ardh nga anglia.dhe e shes me garancion
BON ME krejt kartelat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim